Vraag het team

Veelgestelde vragen

We hebben de antwoorden op veelgestelde vragen van deelnemende scholen of andere instanties verzameld. Heeft u vragen? Wellicht staat het antwoord hier al tussen.

Staat uw vraag er niet tussen?

Neem dan contact op met een van de teamleden. Lees hier waar u ieder teamlid voor kunt benaderen. Heeft u een algemene vraag? Mail dan naar inhaal.fgb@learn.nl

Maak kennis met het team

Professor Melanie Ehren

m.c.m.ehren@vu.nl

Voor vragen over:
PO: deelstudie 1 en 3
VO: deelstudie A en B

Professor Martijn Meeter

m.meeter@vu.nl

Voor vragen over:
PO: deelstudie 2 en 4
VO: deelstudie C en D

Dr. Anne de Bruijn

a.g.m.de.bruijn@vu.nl

Voor vragen over:
PO: deelstudie 4
VO: deelstudie D

Dr. Anne Fleur Kortekaas

a.f.kortekaas-rijlaarsdam@vu.nl

Voor vragen over:
VVE: 1 t/m 4 | PO: 1,3 en 4
VO: deelstudie A en D

Rukiye Turkeli

r.turkeli@vu.nl

Voor vragen over:
algemene zaken
communicatie scholen

Işıl Sincer

i.sincer@vu.nl

Voor vragen over:
PO: deelstudie 3
VO: deelstudie B

Carla Haelermans

carla.haelermans@maastrichtuniversity.nl

Voor vragen over:
PO: deelstudie 2
VO: deelstudie B

Madelon Jacobs

mce.jacobs@maastrichtuniversity.nl

Voor vragen over:
PO: deelstudie 2
VO: deelstudie B

Onderzoek VVE/VO

Wilt u lezen over vergelijkbare onderzoeken die wij doen bij scholen in voorschools en voortgezet onderwijs?

Vragen?

Heeft u vragen over het onderzoek? Lees hier de meest gestelde vragen van scholen en onze antwoorden. 

Voorbeelden

Wilt u weten hoe anderen het doen? Wij delen goede voorbeelden van programms’s op scholen.